Hi_industry.jpg

 

 

 

 

 

 

İskandinavya'nın en büyük Sanayi fuarına davetlisiniz...

 

hi Tech& Industry fuarı "05-07 Ekim 2021"

(iki senede bir düzenlenmektedir)

Herning - Danimarka

• 700 + uluslararası katılımcı

• 12 salon

• 6,500 firmayı temsil eden 20,788 profesyonel ziyaretçi

(Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya, Polonya, Almanya, Hollanda, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Estonya, Litvanya ve daha birçok ülke)

 

 

Fuar'da sergilenen ürün grupları

 

Otomasyon: Dijital Fabrika-Endüstri 4.0, üretimde en son teknolojiler, makina ve proses otomasyonu, hareketli sürücü sistemleri, elektrik motorları, hareket aktarımı, hidrolik, elektrik mühendisliği, mekatronik, optimizasyon, görüntü teknolojileri , bilgi teknolojileri, data aktarımı.

Ekipmanlar, Kaynak, ve Üretim Ekipmanları: Takım Tezgahları, alet ve ekipmanlar, kesici aletler, kaynak, kesim teknolojileri, güvenlik ekipmanları,  ve diğer teknik ekipmanlar.

Teknolojik Yenilikler: Know-How, araştırma, tasarım, yeni teknolojiler, patent, girişimcilik, ve yeni buluşlar.

Enerji: Rüzgar enerjisi, sürdürülebilir enerji, enerji optimizasyonu, komponent tedarikçileri, servis ve bakım, kontrol ve regülasyon, araştırma ve danışmanlık.

Yan Sanayi: Yan sanayi ürünleri, ham madde, yarı bitmiş mamül, demir, alüminyum, çelik, plastik, üretim ve proses, yüzey işleme, aksesuar ve ekipmanlar.

Lojistik: Mobil robotlar, filo yönetimi, drone teknolojileri, depo yönetimi, ambalaj, ve etiketleme teknolojileri, barkod sistemleri, endüstriyel temizlik, dikey kaldıraçlar; vinçler/platformlar.

 

Katılım için;

info@dinamofairs.com