Hizmetlerimiz

Dinamo Fuarcılık, katılmcılarımızın fuar deneyimlerini en üst seviyede tutmak adına otel  ve uçak rezervasyonlarından nakliye ve stand tasarımına kadar her türlü hizmeti en kaliteli tedarikçiler tarafından sağlamaktadır.

    Fuar Nakliyesi

Nakliye hizmeti fuar katılımınızın başarılı bir şekilde hayata geçirilebilmesi için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Bu yüzden kesinlikle son ana bırakılmamalı ve titizlikle tayin edilen nakliye firmasının belirttiği terminlere uyulmalıdır. Aksi takdirde; sergi malzemeleri fuara zamanında ulaşmayabilir, geç gelebilir veya hiç ulaşmayabilir.

Sergi mallarınızın; en geç fuardan 1 veya 2 ay evvel ilgili evraklar hazırlanmış olarak nakliye firmasının deposunda yola çıkmaya hazır hale getirilmiş olması gerekmektedir. Bu termin, pazarın uzaklığına ve taşıma şekline göre daha da uzayıp kısalabilir. Her pazarın kendine has prosedürleri olduğunu da unutmamak gerekmektedir. Bu yüzden o pazarda gerçekten deneyim sahibi olan servis sağlayacılar ile çalışmak çok önem arz etmektedir.  

     Katalog Tanıtımı

 

Dinamo Fuarcılık, fuarlara katılım şansı olmayan firmalara çok farklı bir çalışma yaparak, temsil ettiği fuarlarda firma ürün kataloglarının dağıtım hizmeti de sunmaktadır.

 

Belli bir ücrete tabi olan bu hizmet, yeterli firma talebi oluştuğu takdirde fuar bazlı olarak hayata geçirilmektedir.

 

Bu hizmet sayesinde firmalarımızın ürün katalogları hem yurtdışındaki potansiyel alıcılara dağıtılmakta hem de ürünlere ilgi göstermiş olan ziyaretçilerin bir listesi kendilerine ulaştırılarak o ülkede bir partner bulma şansına sahip olmaktadırlar. Katalogların nakliyesi, ilgili firmalara aittir. 

 

Anahtar Teslim Stand Hizmeti
Dinamo Fuarcılık, partnerlik yaptığı konusunda deneyimli uluslararası stand firmaları ile Dünya'nın hemen hemen her bölgesinde anahtar teslim stand hizmeti sunmaktadır. Bugüne kadar; Almanya, Avusturalya, Amerika, Fransa, Kenya, Rusya, Cezayir, Katar, BAE, İngiltere, Endonezya, Malezya, Japonya, Çin, Sırbistan, Meksika, İtalya gibi birçok ülkede stand kurulum hizmeti veren Dinamo Fuarcılık, hayata geçirdiği her standın eksiksiz olması için her ayrıntıya önem verir ve müşterilerimizin ihtiyacını doğru tespit ederek katılım deneyimlerini bir üst seviyeye taşır.