Search
  • Dinamo Fairs

Hannover Messe Stand Kurulum Hizmetleri

Updated: Aug 25, 2018


Dinamo Fuarcılık olarak başta Almanya olmak üzere Dünya'nın heryerinde anahtar teslim stand kurulum hizmeti vermekteyiz.


Bizimle çalışmanızın avantajları nelerdir?:


- Kurulumda kullanılacak stand malzemeleri Türkiye'den değil stand kurulumu yapılan ülkeden tedarik edilmektedir. Bu vesile ile hemen hemen her türlü ihtiyacınıza anında cevap verebilmekte ve stand maliyetinizi en makul seviyelerde tutabilmekteyiz.

- Hiçbir m2 kısıtlaması olmadan sizlere Dünya'nın her noktasında sorunsuz stand hizmeti verebilmekteyiz.

- Her fuarın ve fuar merkezinin kurallarını çok iyi bildiğimiz için sizlere öngörülenin aksine asla ekstra bir masraf kalemi çıkartmayız, ve oluşabilecek muhtemel masraflar konusunda sizleri erkenden uyarırız.

- Stand kurulumu esnasında sizleri bilgilendirerek fuar alanına erken gitmenize gerek kalmadan rahat bir şekilde standınızı teslim alabilirsiniz.

- Fuarcılık sektöründe 20 seneye yakın tecrübemiz ile sizlere sadece stand kurulumu hizmeti vermiyor, bunun yanında fuar alanında karşılaşmanız muhtemel sorunlar konusunda da sizleri erkenden uyarmakta ve saha da yardımcı olmaktayız. Amacımız; sizlere sadece tek projede hizmet vermek değil, sizleri kazanıp uzun soluklu bir işbirliği içine girebilmektir.

- Dinamo Fuarcılık ile karşınızda herzaman yaptığı işten sorumlu bir muhatap bulacağınızdan emin olabilirsiniz.Hannover Messe Sanayi Fuarı 2018

Hannover Messe Sanayi Fuarı 2018

Diğer stand çalışmalarımız için https://www.dinamofairs.com/stand-tasarimi

Dinamo Fuarcılık E-Bülten

Şişli - İstanbul, Turkey - info@dinamofairs.com - Tel: +90 212 705 17 53-54 ; +90 212 213 10 02-03

@2020 by Dinamo Fairs 

  • english-button