AgroWorld Uzbekistan - Taşkent

13-15 Mart 2019 , Uzexpocenter
13-15 Mart 2019 tarihleri arasında kapılarını Özbekistan'ın Taşkent şehrinde açan AgroWorld fuarı; Özbekistan'ın en önemli tavukçuluk, hayvancılık, değirmen makinaları, ve silo teknolojileri fuarıdır.


Toplam + 150 uluslararası katılımcısı , + 6000 m2 net fuar alanı, + 7,000 profesyonel ziyaretçisi ile önemli bir sektör platformu olan AgroWorld Özbekistan fuarı; 2019 yılında Türkiye'den yaklaşık 60' a yakın firmaya ev sahipliği yapmıştır.


Türkiye'den katılım sağlayan firmalardan bazıları şunlardır: Alapala, Alapros, Değirmen Makina, Oryem, Egeplast, Yemtar, Kutlusan, Zorel Makina, İmaş, Tavsan, Maytav gibi..


Özellikle hayvancılık konusunda önemli bir pazar olan Özbekistan, son zamanlarda yabancı yatırımcılara önemli teşvikler vermesi, Türkiye ile vizesiz seyahatin sağlanması , ortak kültür mirasına sahip olmamızdan kaynaklı Türk firmalarına çok önemli fırsatlar sunmaktadır.


Özbekistan; yeraltı kaynakları bakımından da çok zengin bir pazardır , Bu vesile ile gerek enerji gerekse madencilik sektörleri içinde önemli bir potansiyele sahiptir.


Özbekistan fuarları ve stand çözümleri için bizler ile temasa geçiniz...Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square