Asya'nın en büyük Tarım Makinaları Fuarı; CIAME "30 Eylül - 1 Kasım 2019" Qingdao - Çin135 milyon hektarlık tarım arazisi ile Dünya'nın en önemli Tarım pazarlarından biri olan Çin, Tarım sanayicisi için çok önemli hedef pazarlardan bir tanesidir.


1,3 milyarlık nüfusu besleyebilmek için Çin devleti tarıma sürekli olarak yeni yatırımlar yapmaktadır. 2015'ten bu yana tahıl üretiminde büyük bir ivme kazanan Çin, Dünya nüfusunun %20'sini Dünya'nın toplam ekilebilir alanının sadece %9 ile besleyebilmektedir.


Çin her ne kadar tarım sektöründe modernizasyona büyük önem verse de şehir dışında kalan alanlarda tarım halen eski usul ve küçük tarım aletleri ile yapılabilmektedir.


Çin; üretimde Dünya devleri arasında yeralmasına rağmen aynı zamanda Dünya'nın en önemli ihracat pazarlarından biri olup tarım konusunda da tarım sanayicileri için sonsuz fırsatlar sunan bir pazardır.


China International Agricultural Machinery Exhibition; her sene düzenlenen Asya'nın en büyük tarım makinaları fuarıdır. Çin'e açılmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bu önemli etkinlik, bu sene kapılarını 30 Eylül - 1 Kasım 2019 tarihleri arasında Çin'in Qingdao kentinde açacaktır.


Katılımcı sayısı  1,920 Ziyaretçiler       135,000 Sergi Alanı          210,000 m2


Katılım için bizleri arayınız....

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square