EuroBlech Hanover - Almanya

Uluslararası Sac Metal İşleme Teknolojileri Fuarı

23-26 Ekim 2018

EuroBlech Hannover - Almanya
EuroBlech Hannover - Almanya

Dünya'nın en önemli Sac Metal İşleme Teknolojileri Fuarlarından biri olan EuroBlech; 23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında kapılarını Hannover Messe fuar merkezinde açacaktır.


MacBrooks tarafından düzenlenen bu etkinlik, 50 yıla yakın bir süredir organize edilmektedir. 2016 yılında 40 ülkeden 1,550 uluslararası katılımcı ile 102 ülkeden 60,636 profesyonel ziyaretçiyi kendi bünyesine çeken fuar, bu yıl daha fazla katılımcı, ve profesyonel ziyaretçi ile yeni bir rekora imza atması beklenmektedir.


Katılımcılar başta Almanya olmak üzere sırasıyla İtalya, Türkiye, Çin, Hollanda, İsviçre, İspanya, Avusturya, Danimarka ve Amerika'dan iştirak etmişlerdir.


89,000 m2 net fuar alanında şu sektörler ağırlıklı olarak temsil edilmektedir: Sac metal kesim, şekillendirme, ayırma, kaynak teknolojileri, makine parçaları, Tüp ve Bölümlendirme teknolojileri, esnek sac metal işleme, yüzey işleme, süreç kontrol ve kalite kontrol, fabrika, depo ekipmanları, iş ve çevre güvenliği, data işlem, ve diğer sektör teknolojileri.


Katılım ve stand dekor hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz..


https://www.dinamofairs.com/stand-tasarimiFeatured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square