İskandinavya'nın en büyük Sanayi fuarına davetlisiniz...


hi Tech& Industry fuarı "05-07 Ekim 2021"

(iki senede bir düzenlenmektedir)

Herning - Danimarka

• 700 + uluslararası katılımcı

• 12 salon

• 6,500 firmayı temsil eden 20,788 profesyonel ziyaretçi

(Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya, Polonya, Almanya, Hollanda, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Estonya, Litvanya ve daha birçok ülke)

Fuar'da sergilenen ürün grupları

Otomasyon: Dijital Fabrika-Endüstri 4.0, üretimde en son teknolojiler, makina ve proses otomasyonu, hareketli sürücü sistemleri, elektrik motorları, hareket aktarımı, hidrolik, elektrik mühendisliği, mekatronik, optimizasyon, görüntü teknolojileri , bilgi teknolojileri, data aktarımı.

Ekipmanlar, Kaynak, ve Üretim Ekipmanları: Takım Tezgahları, alet ve ekipmanlar, kesici aletler, kaynak, kesim teknolojileri, güvenlik ekipmanları, ve diğer teknik ekipmanlar.

Teknolojik Yenilikler: Know-How, araştırma, tasarım, yeni teknolojiler, patent, girişimcilik, ve yeni buluşlar.

Enerji: Rüzgar enerjisi, sürdürülebilir enerji, enerji optimizasyonu, komponent tedarikçileri, servis ve bakım, kontrol ve regülasyon, araştırma ve danışmanlık.

Yan Sanayi: Yan sanayi ürünleri, ham madde, yarı bitmiş mamül, demir, alüminyum, çelik, plastik, üretim ve proses, yüzey işleme, aksesuar ve ekipmanlar.

Lojistik: Mobil robotlar, filo yönetimi, drone teknolojileri, depo yönetimi, ambalaj, ve etiketleme teknolojileri, barkod sistemleri, endüstriyel temizlik, dikey kaldıraçlar; vinçler/platformlar.

Ziyaretçi çeken ilk 20 endüstri (Ziyaretçilerin %76’sı satın alma kararı verebilmektedir)

Makine Endüstrisi, Gıda, İçecek, ve Tütün Endüstrisi, Demir/Çelik Endüstrisi, Elektronik, İnşaat, Ticaret, Danışmanlık, Plastik, Cam, Beton Endüstrisi, Bilgi Sistemleri, İlaç Endüstrisi, Elektrik Mühendisliği, Rüzgar Enerjisi, Enerji Tedariği, Mobilya ve Diğer Endüstriler, Tarım, Ormancılık, Kimya Endüstrisi, Ahşap, Kağıt, Baskı, ve Denizcilik.

Ziyaret eden firmalardan bazıları:

Abena Produktion A/S, Alfa Laval, Arla Foods, Au2mate, C.C. Jensen, Danfoss, DTU Wind Energy, Eltronic, Energy, GEA Process, Johnson Controls, Kyocera Unimerco, LEGO Systems, Ideal Combi, LINAK, Lemvigh Müller, Siemens, Solar A/S, Rockwool,Velux, SVM Automatik, Aalborg Portland, KK Wind Soultions, ve daha niceleri...

Katılımcılardan bazıları

Atlas Copco, BASF, Batco Nordic, Canon, Danfoss, Dansk Metal, DanRobotics, Dunlop, FANUC, Festo, FEIN, KUKA, Karcher, Metal Center Denmark, Murrplastik, MT Spray, NKT Cables, Nord Gear Denmark, Rockwell Automation, Rittal, Schneider Electric, Tetra Pak Filtration, Processing Systems, TRUMPF, WAGO, Würth, ZF Denmark ve daha niceleri...

Türkiye’den daha evvel katılım yapan firmalar: TP Elektrik, CMAK, Mete Enerji …..


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square