Hi Tech&Industry Danimarka - Herning "1-3 Ekim 2019"


Hi Tech&Industry Show; Danimarka - Herning
Hi Tech&Industry Scandinavia

İskandinavya'nın en büyük Sanayi fuarına davetlisiniz...

hi Tech& Industry fuarı "1-3 Ekim 2019"

(iki senede bir düzenlenmektedir)

Herning - Danimarka


• 700 + uluslararası katılımcı

• 12 salon

• 6,500 firmayı temsil eden 20,788 profesyonel ziyaretçi


(Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya, Polonya, Almanya, Hollanda, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Estonya, Litvanya ve daha birçok ülke)


Fuar'da sergilenen ürün grupları

Otomasyon: Dijital Fabrika-Endüstri 4.0, üretimde en son teknolojiler, makina ve proses otomasyonu, hareketli sürücü sistemleri, elektrik motorları, hareket aktarımı, hidrolik, elektrik mühendisliği, mekatronik, optimizasyon, görüntü teknolojileri , bilgi teknolojileri, data aktarımı.


Ekipmanlar, Kaynak, ve Üretim Ekipmanları: Takım Tezgahları, alet ve ekipmanlar, kesici aletler, kaynak, kesim teknolojileri, güvenlik ekipmanları, ve diğer teknik ekipmanlar.


Teknolojik Yenilikler: Know-How, araştırma, tasarım, yeni teknolojiler, patent, girişimcilik, ve yeni buluşlar.


Enerji: Rüzgar enerjisi, sürdürülebilir enerji, enerji optimizasyonu, komponent tedarikçileri, servis ve bakım, kontrol ve regülasyon, araştırma ve danışmanlık.


Yan Sanayi: Yan sanayi ürünleri, ham madde, yarı bitmiş mamül, demir, alüminyum, çelik, plastik, üretim ve proses, yüzey işleme, aksesuar ve ekipmanlar.


Lojistik: Mobil robotlar, filo yönetimi, drone teknolojileri, depo yönetimi, ambalaj, ve etiketleme teknolojileri, barkod sistemleri, endüstriyel temizlik, dikey kaldıraçlar; vinçler/platformlar.


Ziyaretçi çeken ilk 20 endüstri

Makine Endüstrisi, Gıda, İçecek, ve Tütün Endüstrisi, Demir/Çelik Endüstrisi, Elektronik, İnşaat, Ticaret, Danışmanlık, Plastik, Cam, Beton Endüstrisi, Bilgi Sistemleri, İlaç Endüstrisi, Elektrik Mühendisliği, Rüzgar Enerjisi, Enerji Tedariği, Mobilya ve Diğer Endüstriler, Tarım, Ormancılık, Kimya Endüstrisi, Ahşap, Kağıt, Baskı, ve Denizcilik.


Katılımcılardan bazıları

Atlas Copco, BASF, Batco Nordic, Canon, Danfoss, Dansk Metal, DanRobotics, Dunlop, FANUC, Festo, FEIN, KUKA, Karcher, Metal Center Denmark, Murrplastik, MT Spray, NKT Cables, Nord Gear Denmark, Rockwell Automation, Rittal, Schneider Electric, Tetra Pak Filtration, Processing Systems, TRUMPF, WAGO, Würth, ZF Denmark ve daha niceleri...


Katılım ve daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçin...

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square