Industrial Pack Show Atlanta - Amerika


27-28 Mart 2019 , The Cobb Centre

Kuzey Amerika’nın Tek Uluslararası Endüstriyel, Korumalı Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı

Industrial Pack, Endüstriyel Ambalaj
Industrial Pack, Endüstriyel Ambalaj

Kuzey Amerika endüstriyel ambalaj sektörünün 2020 yılına kadar %19’luk bir büyüme ile 78,3 milyar USD’lik bir hacme ulaşması beklenmektedir. Bunun sonucunda Kuzey Amerika pazarı Dünya’nın ikinci en büyük pazarı olarak karşımıza çıkmaktadır.


Endüstriyel ambalaj sektörünün bu denli büyük bir hacme sahip olması, bu sektörün başlı başına kendine hitap eden bir fuarı da birlikte getirmektedir. Genelde endüstriyel ambalaj sektörüne hitap eden bir firmanın birden fazla sektör fuarına katılması gerekmektedir, bu da hem mali açıdan hem de zaman açısından çok büyük bir kayıp yaratmaktadır.


Bu nedenle Industrial Packaging fuarı hitap etmek istediğiniz bütün sektör profesyonellerini biraraya getiren Kuzey Amerika’nın tek endüstriyel ambalaj platformudur.


  • + 2,000 profesyonel ziyaretçi (Amerika, Kanada, Brezilya, Finlandiya, İngiltere, İspanya, Çin, İtalya, Norveç, Jamaika, ve Japonya)

  • + 100 uluslararası katılımcı

  • (Greif, Signode, ABC Polymer, Sigma Supplies, CDF Corporation, Gateway Manufacturing, Bericap, Elkhart Plastics, Schafear Systems, Tyoga Container, Bag Supply, North Coast Container ve diğerleri….)

Ürün Grupları:


Yapıştırıcılar, Barkod/Etiketleme, Baskı Teknolojileri, Karton Kutular, Teneke Ambalaj, Bidon, Çelik Ambalaj, Plastik Ambalaj, Çuvallar, Tahta Kasalar, Tehlikeli Ürünler ve farklı endüstrilere yönelik Ambalaj (İnşaat, Otomotiv, Tarım, Çiçekcilik, Kimya, Kozmetik, Yeme/İçme, Yağ-Kimyevi Madde, Kişisel Bakım, İlaç ve Plastik gibi), Etiket, Lojistik ve Transit Ambalaj ürün ve sistemleri, paletler, Geri Dönüşüm Malzemeleri, Korumalı Ambalaj, Tekrardan Kullanılabilir Ambalaj, Konveyor Sistemleri, Yapışkan Bantlar, Bağlama Şeritleri, Test Ekipmanları, ve diğer ürün ve teknolojiler…


Katılım için bizleri arayınız...

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square