"BIG INDUSTRIAL WEEK IN UZBEKISTAN"


INNOPROM Özbekistan – Taşkent Özbekistan’nın En büyük ve tek Uluslararası Endüstri Platformuna Davetlisiniz... 05-07 Nisan 2021 / Uzexpocentre Özbekistan ve Rusya Sanayi Bakanlıkları tarafından düzenlenen bu büyük buluşmayı sakın kaçırmayın. Orta Asya’dan alıcılarla buluşabileceğiniz 2021 yılının ilk ve en önemli etkinliğine davetlisiniz.. Orta Asya’nın en önemli ithalat kalemleri:

*Makine ve Ekipmanları

**Kimyasallar

***Demir ve Çelik

****Enerji ve Petrol Ürünleri

Ocak ve Temmuz 2021 arasında Orta Asya Ülkelerinin İthalat Rakamları: Özbekistan – 10 milyar USD Kazakistan – 16,5 milyar USD Kırgizistan – 2 milyar USD Tacikistan – 1,72 milyar USD Innoprom Rusya fuarından tanıdığımız Organizatör FORMIKA bu sefer Innoprom markasını Özbekistan’a taşımaktadır. Rusya’nın en önemli sanayi fuarlarından biri olan Innoprom, Rusya devletinin tam desteği ile Orta Asya’nın her köşesinden profesyonel alıcıları Özbekistan fuarında ayağınıza getiriyor.

**100’den fazla uluslararası katılımcı** (Fransa, Almanya, Belarus, Kazakistan ve Rusya’dan grup katılımları gerçekleştirilecektir)

**20 ülkeden ziyaretçi delegasyonları**

**200’den fazla ikili görüşme**

**6000 m2 net fuar alanı** (Toplam 2 kapalı alan ve bir açık alan. Yeni bir salonun daha yakın zamanda eklenmesi öngörülmektedir)

**8000 profesyonel ziyaretçi beklenmektedir.** (Özbekistan, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Tajikistan, Türkmenistan, Pakistan, ve Afganistan)


Fuar Hangi Sektörleri Kapsıyor;


Takım Tezgahları, Elektrik Mühendisliği ve Enerji Ekipmanları, Kimya Endüstrisi, Demir/Çelik, Yan Sanayi, İlaç ve Medikal Ekipmanlar, ve diğer Ağır Sanayi Ürün ve Teknolojileri.


Katılımcılardan Bazıları:


Schneider Electric, Stankomashstroy CNC Tezgahları, Magnitogorsk Demir ve Çelik Fabrikası, TMK Endüstriyel Boru Fabrikası, Merkator Group, Rusya Sanayi Bakanlığı, Özbekistan Sanayi Bakanlığı, ve daha niceleri…Tashkent BIW ENG_compressed
.pdf
Download PDF • 1.85MB

Katılım ve daha detaylı bilgi için; info@dinamofairs.comFeatured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square