Novisad Agricultural Fair "11-17 Mayıs 2019", Sırbistan


11 - 17 Mayıs 2019 tarihleri arasında 86. defa kapılarını açan Novisad Tarım fuarı; 30 ülkeden 1,500 katılımcı, bölgeden 140,000 ziyaretçi, 11,000 m2 iç alan, 47,000 m2 dış alan ile bölgenin bir numaralı tarım ve hayvancılık fuarıdır.


Fuarın ilk gününde saat 11:00'de resmi açılış gerçekleştirilmiştir ve birçok bakanlık düzeyinde yetkili fuarı ziyaret etmiştir. Fuarda 11 ülke pavilyonu yeralmaktadır; Avusturya, Bosna Hersek, Karabağ, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İtalya, İsrail, Çin, Macaristan, İspanya, ve Tunus.


Dinamo Fuarcılık olarak birçok Türk firmamızı fuara katarken, Novisad fuarında Akplas, Kurtsan, Betco, Özdoğan Plastik, Polisan, Merkez Anadolu, Swissgrow, Fimaks, Özdöken, Kurtsan, Tayfur Su, My Silo, AKY ve daha birçok Türk firması yeralmıştır.Novisad Grand Opening
Novisad Grand Opening

Akplas
Akplas


Novisad Fair
Novisad Fair

Novisad'a Nasıl Gidilir?


Türkiye'den tarifeli uçak ile sadece Belgrad'a uçuş bulunmaktadır. Belgrad'tan Novisad arası araç ile yaklaşık 1 saattir. Belgrad'tan otobüs, taksi veya özel araçlar ile Novisad'a gidebilirsiniz.


Bizim kullandığımız Kiki adlı bir hizmet vardı, bu da Über tarzı bir hizmettir. Tek yön fiyatı 40 € civarındadır, bu fiyata sizlere şöförlü lüks bir otomobil tahsis edilmektedir. Rezervasyon için; http://www.kiki021.com/index.php?lang=GBR


Novisad'ta Konaklama:


Novisad'ta irili ufaklı birçok otel bulunmaktadır. Fuar alanı şehir merkezine yürüyerek 30 dakika mesafe de olduğu için şehir merkezinde kalmanızı tavsiye ederiz. Novisad'ta genelde evlerin apart otele çevrilmesi ile bu güzel şehir birçok apart otel'e ev sahipliği yapmaktadır. Bunların hem fiyatları makul hem de temiz, ve güvenli işletmelerdir.


Novisad'ın lokal para birimi Sırp dinarı olarak geçmektedir. Şehir içinde para bozdurmak konusunda sıkıntı çekilmemektedir, zira döviz bürolarını her yerde bulmak mümkün.


Novisad fuarı esnasında genelde hava yağmurlu olmaktadır. Uzun bir fuar olduğu için bazı günlerde sağanak yağışlı günler ile karşılaşmaktayız, tedbirli olmakta fayda var.


Katılım için bizleri arayınız....

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square