Uluslararası Organik ve Doğal Ürünler Fuarı, Dubai

06-08 Aralık 2021 , World Trade CenterOrtadoğu’nun bir numaralı Organik ve Doğal Ürünler Fuarına davetlisiniz...


2022 yılına kadar bölgesel organik ürünler pazarının 5 milyar USD ye ulaşacağı tahmin edilmektedir. Bunun yanında organik Gıda-İçecek pazarının ise 2022 yılına kadar 19 milyar USD'yi bulacağı öngörülmektedir.


  • 55 ülkeden 256 uluslararası katılımcı

  • 8431 profesyonel ziyaretçi (623 VIP alıcı ve 3108 alıcı ile birebir eşleştirme)

  • İlk 10 ziyaretçi çeken ülkeler: BAE, Suudi Arabistan, Hindistan, Mısır, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Lübnan, Nijerya, ve Fas..

  • BAE ve Ortadoğunun en büyük Organik online portalı olan "Arabian Organics" web sayfasında bir senelik ücretsiz üyelik ve binlerce alıcı ile buluşma imkanı..


Ürün grupları:


Süper Gıdalar, Kahvaltılık Mısır Gevreği Atıştırmalıklar, Sağlıklı İçecekler, Enerji Bar'lar, Reçel, Bal ve diğer sürülebilir gıdalar, Çocuk ve Bebek gıdaları, Süt ve Süt Ürünleri, Zeytin ve Zeytinyağlar, Hurma, Baharatlar, Taze Meyve ve Sebzeler, Kurutulmuş Meyve ve Yemişler, Çay, Kahve, Tavuk ve Et, Vegan Gıdalar, Aroma Terapi, Güzellik Malzemeleri, Vücut Bakım Ürünleri, Saç ve Yüz Bakımı, Fonksiyonel Kozmetik Ürünleri, Katkı Maddeleri, Güneş koruma Bakım Ürünleri, Anti Aging, Yüz Temizleme Ürünleri, Vegan Kozmetiği, Ot bazlı bakım malzemeleri, Geleneksel İlaçlar, Spor Destek Malzemeleri, Bakım Yağları, Çiçek esansları, Bahçe ekipmanları, Beyaz Eşya, Çevreye Duyarlı Ekipmanlar, Kumaş ve Tekstil, Ticari ve ev için temizlik malzemeleri, organik deterjanlar, Mutfak Malzemeleri, Tarım Teknolojileri, Gübreler, Seralar, Paketleme-Ambalaj, Toprak Koruma, Atık Yönetimi ve diğer organik ve doğal ürün, teknik, ve teknolojiler....


Katılım için;


info@dinamofairs.comFeatured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square