Slovenia Industry Fair


Slovenia Industry Fair
Slovenia Industry Fair

Takım Tezgahları, Metal İşleme, Kaynak Teknolojileri, Gelişmiş Üretim Teknolojileri Fuarı


20-23 Nisan 2021

Güney Doğu Avrupa'nın en büyük Endüstri Fuarına davetlisiniz...

  • 32 ülkeden 350 doğrudan katılımcı, 900 temsil edilen marka

  • 4 gün boyunca 15,193 ziyaretçi

  • 16,785 m2 net sergi alanı


Slovenya bugünde güçlü ve çeşitlendirilmiş bir imalat sanayisine sahip olup başlıca önemli sektörleri; otomotiv, elektrik elektronik sanayi, ilaç-kimya sanayi, metal işleme sanayi, kağıt ve kağıt ürünleridir.

Slovenya çok iyi bir altyapıya, eğitimli işgücüne ve Balkanlar ile Batı Avrupa arasında stratejik bir konuma sahiptir.

Slovenya endüstriyel üretimde yenilikler getirebilen, kaliteli işgücü ve sağlam eğitim sistemi sonucunda üretimde standart oluşturabilen bir ülkedir. Ekonominin daha çeşitlendirilmesi ile üretimin Avrupa üretim zincirine mükemmel bir şekilde uyum sağlaması ve Euro kullanımı nedeniyle döviz kuru ile ilgili risklerin ortadan kaldırılmış olması sanayisinin avantajlarıdır.

İmalat sektörü açısından ülkenin en önemli zorluğu hammadde temini yönünden kendi kendine yeterlilik konusunda dezavantajlı konumda olmasıdır.

Slovenya ortalama olarak yurt içinde tüketilen hammaddelerin % 71'ini ithal etmektedir.

Slovenya'nın 2020 hedefleri doğrultusunda ticari açıdan öncelikli 3 ülke belirlemiştir, bu ülkeler; Türkiye, Japonya ve ABD'dir.

Slovenya'nın ithalatı 27 milyar USD iken ihracatı ise 29 milyar USD'dir.

Temsil edilen sektörler:

Metal İşleme Makinaları, Takım Tezgahları, Kesici Uçlar, Plastik Ekstrüzyon Makinaları, Plastik Teknolojileri, Endüstriyel Yağlar, Test ve Ölçüm Makinaları, Kalite Kontrol Ekipmanları, Kaynak Teknolojileri, Depolama Sistemleri, Termoplastik Granüller, Demir-Çelik, Yarı bitmiş mamüller, Reçine-Kaplama-Yapışkanlar, Endüstriyel Otomasyon, Robotik, Lazer ve Lazer Sistemleri, Endüstriyel Kodlama Cihazları, 3-D Baskı, Yazılım ve diğer gelişmiş üretim teknolojileri ve ürünleri...

Katılımcılardan bazıları:

AMADA, ABB, BALTEC, ALFLETH Engineering, ALTADO, ANDREAS MAIER, CARL ZEISS, DMG MORI, FESTO, HOFFMANN, FUCHS, HEMBRUG MACHINE TOOLS, KLEIN MACHINENBAU, KONE CRANES, MAHLE ELECTRIC DRIVES, MASCHINEN WAGNER WERKZEUGMASCHINEN, METALL KOFLER, OERLIKON COATING, PLASTIKA BEVC, PROMINER WERKZEUGMASCHINEN, PROFILPLAST, SCHUNK INTEC, YASKAWA, STEEL D.O.O, WELD D.O.O, ZOLLER ve daha birçok uluslararası firma ve marka.


Katılım için; info@dinamofairs.com

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square