STONE INDUSTRY, Moskova - Rusya; "29 Haziran - 2 Temmuz 2021"


Rusya’nın bir numaralı Doğal Taş, Taş Ocağı Ekipmanları, Taş İşleme, ve Uygulamaları Fuarı

29 Haziran – 2 Temmuz 2021

Moskova – VDNKH

STONE INDUSTRY2000 yılında ilk defa kapılarını açan Stone Industry fuarı; bir önceki versiyon da 20 ülkeden 300 katılımcı firmayı 45 ülkeden 10.000 üzerinde profesyonel ile buluşturmuştur.


2021 yılında 29 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında kapılarını VDNKH fuar merkezinde açacaktır.


Sergilenen Ürünler:


JEOLOJİK ARAŞTIRMA , İŞLENMEMİŞ TAŞ. BLOKLAR VE LEVHALAR ; Granit, Mermer, Oniks, Traverten, Kayrak, Kireçtaşı, Kumtaşı, Kuvarsit, doğal taş, Aglomere ve işlenmiş taş ve diğer , TAŞ ÜRÜNLER; İç mekan için bitmiş taş ürünler ve kaplamalar, Cepheler ve dış uygulama için bitmiş taş, Bahçe taşı, dekoratif ürünler; DOĞAL TAŞ UYGULAMALI MİMARİ TASARIMLAR, TAŞ OCAĞI EKİPMAN VE TEKNOLOJİLERİ; Soyma ve Delme makineleri, Blok kesme makineleri, Taş kırma ve kırma makineleri, Kaldırma cihazları, Konveyörler, Tekerlekli yükleyiciler, TAŞ İŞLEME MAKİNALARI VE EKİPMANLARI; Kesme makineleri, Parlatma ve Taşlama makineleri, Kenar ve Pah kırma makineleri, Profil şekillendirme makineleri, Isı taşı işleme makineleri, Aşındırıcılar ve Zımpara makineleri, CNC işleme merkezleri, Toz önleme, su ile temizleme ve talaş kaldırma sistemleri, Gravür makineleri, Reçine makineleri, Taş atık işleme makineleri, Taş yarma makineleri, Kaldırma cihazları. TAŞ İŞLEME ARAÇLARI; Elmas aletler, Aşındırıcı aletler, Karbür aletler, Elektrikli El Aletleri, Ölçüm aletleri. AKSESUARLAR VE YEDEK PARÇALAR., DOĞAL TAŞLARIN BAKIMI VE KORUNMASI İÇİN KİMYASALLAR; Yapıştırıcılar ve epoksiler, mastikler, sızdırmazlık maddeleri, sentetik mumlar, kristalleştiriciler, renk arttırıcılar, sentetik mumlar, vernikler, emprenye edici ajanlar vb , DOĞAL TAŞIN KORUNMASI VE RESTORASYONU, ENDÜSTRİYEL GÜVENLİK VE ÇEVRE KORUMA, OCAK RESTORASYONU, KORUMA VE GÜVENLİK ÖĞELERİ, ve TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK.


Katılımcılardan Bazıları:


ANTE ANLAGEN TECHNIK GMBH Germany, BERG GALABAU, LLC, BILYK I.N., IE, BIRYUZA, PLC, BM SRL Italy, BOREWAY , DIAMOND SERVICE SRL Italy , DOBRYN Ukraine, ELGRAN, LLC Ukraine, EMBRU, LLC, EUROSTONE TECHNOLOGY, LLC, EXIN DIAMOND NEW MATERIAL CO.,LTD China , FRACCAROLI E BALZAN S.P.A. Italy, GEO-INVEST, LLC Ukraine , GONCHARIK, PE Belarus, GRANIT — STANDARD, LLC ,GRANIT IR, LLC, GRANIT, LLC/AVRIOS, GRANITNYE VAZY (GRANIT VASES) , GUILIN SANSHAN SUPERHARD MATERIALS CO. LTD China, HAMOUD AL-RASHIDI BROS TRADING, LLC Oman, HAVSUN STONE China, HORIZONT TRADE COMPANY, HUANG CHANG (XIAMEN) IMPORT & EXPORT CO. LTD China, HXF SAW CO. LTD China, IM-STONE/IMPERIAL, LLC, IMPOS TRADE, LLC , INSTRUMENT STUDIA KAMNIA (STONE STUDIO TOOLS), IVANOV N., PE , JBB ENTERPRISES INDIA India, KAMENNIY BOBER (STONE BEAVER), KAMI, KARELIAN GABBRO-DIABASE, LLC, KARELSKY KAMEN (KARELIAN STONE) ,KOELGAMRAMOR, PLC, KPD-TECHNO, LLC , KYRGYZ GRANITE, LLC Kyrgyzstan , LEVKOVETS V.K., IE, LITVIN CHP — KRAVCHENKO CHP Ukraine, LOYALTY ENTERPRISE DEVELOPMENT (XINYANG) CO., LTD China, MEC SRL Italy MEGASTROY RESURSY, LLC , MIDWEST GRANITE PVT LTD India, MINERALOVODSKY STONE WORKING PLANT, MIRAL GROUP, LLC, MIRTELS, LLC, NATURAL STONE, LLC NENSY, LLC, NPO EXPERIMENTALNY ZAVOD, LLC, NPTS DELK, LLC, ÖRNEK ELMAS TESTERE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Turkey, PAVLENKO S.V., PE «GRAVER 5», PC SKALA-KARELIA, LLC, PEIVE, ООО, PETRAKOMPLEKT, LLC, PETROMRAMOR, LLC, PETROZAVODSK STONE PROCESSING PLANT PKZ, LLC, POLISSYA COMPANY Ukraine, QAZAQ MINING COMPANY, TOO Kazakhstan, QUANZOU SANG DIAMOND TOOLS CO. LTD China, RUSKAMEN, LLC, SANKY.BY Belarus, SAUNO, LLC, SERVIS KAMEN, GROUP OF COMPANIES, SHLIFINSTRUMENT COMPANY, LLC, SIBIMPEX LK LLC, SOFTELECTRONICS, ООО, STONE MARKET, STONE SERVICE NEVA, STONE TIME, ART STUDIO, STONE-WORKING FACTORY OF KARELIA, STONE WORLD EXCLUSIVE India, STONECUBE, LLP India, SUPER SELVA SRL Italy, TDK, LLC, TECNOSINT, LLC, TRADE COMPANY GP, LLC, TRADECITY, URALMRAMOR, LLC, URALSKIE KAMINY OJSC (URAL STONES, OJSC), VD, COMPANY Ukraine, VOZROZHDENIJE TRADE HOUSE, MANAGEMENT COMPANY LLC, VOSTOK DIAMANT, LLC, XIAMEN BESTOP DIAMOND TOOLS CO.,LTD China ve daha niceleri…


Katılım için;


info@dinamofairs.com


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square